بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
قیمت: 195,000 ریال
خرید
بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
شرح محصول:

لوبیا رشته ای قرمز معروف به لوبیا نیم متری محصول فصل گرم بوده و دوره رشد آن 80 روز می باشد. گرما دوست بوده و در بهار و تابستان کشت می گردد.

لوبیاهای دراز که گاهی اوقات لقب لوبیای آسپاراگوس لوبیای نیم متری قرمز، لوبیا نودل قرمز یا لوبیای بلند چینی دارند. این لوبیای شرابی رنگ، محصول بسیار پربازدهی است. این لوبیای بلند که اندازه ای بین 40 تا 50 سانتی‎متر دارد، در قالب خوشه هایی که هریک تا 4 لوبیا دارند، رشد می کند. این گیاهان بسیار سالم هستند و شاخ و برگ زیادی تولید می کنند. رنگ شرابی آن طی فرایند پخت از بین می رود. دانه های آن نیز قرمز هستند. در زیر روش کشت بذر لوبیا رشته ای قرمز در گلدان و مزرعه آمده است.

بذر لوبیا رشته ای قرمز را بهتر است قبل از کاشت خیس نموده (6 تا 12 ساعت کافی می باشد). ابتدا مقداری کود حیوانی پوسیده یا خاک برگ بر روی زمین ریخته و با خاک بستر مخلوط میکنیم.

بهتر است 2 عدد بذر لوبیا رشته ای قرمز را در عمق 3 تا 5 سانتی متر قرار دهیم تا قدرت شکافتن خاک بیشتر شود و بر روی آن خاک نرم می ریزیم و آبیاری سطحی می کنیم. (معمولاً برخی از کشاورزان قبل از کاشت بذر و بعد از گذشت دو روز از آبیاری زمین بذر ها را می کارند و تا قبل از جوانه زدن و دو برگه شدن لوبیا آبیاری نمی کنند تا خاک به اصطلاح سله نکند و لوبیا زودتر سبز شود)

برای کاشت بذر لوبیا رشته ای قرمز در گلدان ، باید گلدان سایز نسبتاً بزرگی را انتخاب نمود و بذر ها را در عمق 5 سانتی متر بکاریم و بعد از آبیاری منتظر سبز شدن گیاه باشیم. طول بوته ی لوبیای رشته قرمز بلند بوده و در باغچه و در گلدان نیاز به قیم یا داربست دارد که میتوان با قرار دادن قطعه ای چوب در خاک گلدان به صورت عمودی کمک به ایستادن گیاه نمود.

برای کاشت در زمین بذر ها را از هر طرف با فاصله ی 30 تا 40 سانتی متر می کارند. لوبیا باید در محیطی کاشته شود که از باد دور باشد و نور زیاد

به طور کلی نیاز آبی لوبیا متوسط است و بهتر است خاک آن همیشه مرطوب باشد ولی غرق آبی نباشد. (سه روز یک بار کافی است)

لوبیا نودلی قرمز بعد از گذشت حدوداً 80 تا 85 روز شروع به باردهی می کند و باید مرتب چیده شود تا محصول بیشتری بدهد، دانه های لوبیا بعد از رسیدن به رنگ مشکی در می آیند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر لوبیا متری قرمز امریکایی
تاریخ ثبت
1400/1/4
تاریخ به روز رسانی
1401/11/20
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
195,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده