پک  ویژه بذر لوبیا
پک ویژه بذر لوبیا
قیمت: 1,150,000 ریال
خرید
پک  ویژه بذر لوبیا
شرح محصول:

برای اولین بار ما در فروشگاه بذرخونه تصمیم گرفتیم محصولات با کیفیت بذرهای لوبیا را به صورت بسته بندی با قیمت مناسب عرضه کنیم . که امیدواریم به مانند همیشه مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

بذرهای لوبیای قابل عرضه هر کدام به تعداد یک بسته :

لوبیا زرد
لوبیا بنفش
لوبیا مشکی
لوبیا متری قرمز
لوبیا متری سبز
لوبیا جک غول پیکر
لوبیا سبز آمریکایی
لوبیا دراگون

بذر لوبیا در انواع خوراک ها مصرف می شود و حتی پخته شده آن نیز برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از انواع سرطان ها قابل مصرف است و حتی موجب جلوگیری از پوکی استخوان می شود. بذر سبزیجات ارگانیک خانواده لوبیا درون یک غلاف هستند که در مورد لوبیا سبز لوبیا به همراه غلاف آن مصرف می شود.

بذر لوبیا یا Bean برای اولین بار در قاره امریکای جنوبی و مرکزی کشت شده است. این بذر که یکی از انواع محبوب بذر سبزیجات محسوب می شود، هم تنوع خوبی داشته و هم از فواید بسیار بالایی برخوردار است. در ایران مصرف لوبیا بیشتر برای درست کردن نوعی پلو به نام لوبیا پلو استفاده می شود… خواص بالای میوه این بذر باعث شده تا بذر آن یکی از پرطرفدارترین بذرها در ایران باشد. نوع معروف این بذر، لوبیا سبز است که به مناطق گرم و معتدل تعلق دارد. البته یکی از ویژگی ها و مزیت های بسیار خوب این بذر از سبزیجات این است که می توان آن را در هر نوع آب و هوایی کشت کرد و از این نظر محدودیت خیلی زیادی ندارد.

کشت بذر لوبیا شرایط خاص خود را داشته و هر کسی می تواند با طی مراحلی این عملیات را در خانه و باغچه خود انجام دهد. کشت گیاه لوبیا به صورت یک ساله انجام می پذیرد. از جمله بذر سبزیجاتی است که گیاه آن به صورت خود بارور است و برای باروری نیازی به گیاه دیگری نخواهد داشت. ساقه رونده لوبیا در روی خاک رشد کرده و محصولی غنی از مواد مغذی را برای شما ایجاد می نمایند. البته نوع غیر رونده و بوته ای آن نیز وجود دارد که می توان 40 تا 50 سانتی متر رشد نماید. ساقه های رونده تا 2 متر می توانند دراز شوند. میوه ها در آن به صورت خوشه ای رشد کرده و به صورت نیام در می آیند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
پک ویژه بذر لوبیا
تاریخ ثبت
1400/1/16
تاریخ به روز رسانی
1400/1/16
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
1,150,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده