بذر پیچک نیلوفر قرمز اوهارا
بذر پیچک نیلوفر قرمز اوهارا
قیمت: 230,000 ریال
خرید
بذر پیچک نیلوفر قرمز اوهارا


بذر پیچک نیلوفر قرمز اوهارا
شرح محصول:

گل نیلوفر پیچ اسکارلت اُ هارا یک گیاه بالا رونده از خانواده نیلوفر پیچ است. گل ها بزرگ و بسیار زیبا بوده و به رنگ قرمز-صورتی می باشند. برگ ها قلبی شکل هستند. گیاه رشد سریعی دارد و در یک فصل می تواند به ارتفاع 2 تا 5 متر رشد کند. گل نیلوفر پیچ اسکارلت اُ هارا در مناطق گرم و معتدل به صورت چندساله است ولی در مناطق سرد یک ساله می باشد. گل نیلوفر پیچ یک گیاه مقاوم است و به مراقبت زیادی نیاز ندارد فقط در مواقع خشکی باید به اندازه کافی آبیاری شود. این گیاه در کنار درخت، آلاچیق و هر داربست دیگری که کاشته می شود از آن بالا می رود و با گل های بسیار زیبایی که دارد یک منظره فوق العاده زیبا را به وجود می آورد.

کاشت بذر گل نیلوفر پیچ اسکارلت اُ هارا

بذر گل نیلوفر پیچ پوشش سختی دارد. برای کمک به جوانه زنی در پوشش بذر شکافی ایجاد کنید و بذرها را به مدت یک شب در آب بخیسانید. دو هفته بعد از رفع سرما بذرها را به طور مستقیم در زمین بکارید. گل نیلوفر پیچ باید در آفتاب کامل و خاکی که از نظر داشتن مواد مغذی در حد متوسط است کاشته شود. این گیاه بالارونده است بنابراین مکانی را برای کاشت بذر انتخاب کنید که گیاه بتواند از آن صعود کند. قبل از کاشت علف های هرز را از زمین حذف کنید و در 15 تا 20 سانتی متر قسمت بالایی خاک مواد ارگانیک مخلوط نمایید و بعد سطح خاک را صاف کنید. این گیاه خاک های غنی را دوست ندارد و خاک هایی که از نظر مواد مغذی در سطح پایین تری هستند را ترجیح می دهد. بذرها را در عمق 0/5 تا 1 سانتی متر در خاک بکارید.

محصول: بذر افرا سبز

خاک را مرطوب نگه دارید ولی آن را خیس نکنید. دمای مناسب برای جوانه زنی گل نیلوفر پیچ 20 تا 30 درجه سانتی گراد است. جوانه زنی یک تا چهار هفته طول می کشد. فاصله بین گیاهان را 25 سانتی متر در نظر بگیرید. تا زمانی که علائم کمبود مواد مغذی در گیاه ایجاد نشده به آن کود ندهید. کود بیش از حد باعث می شود رشد رویشی گیاه زیاد شده و گل دهی کاهش پیدا کند. بعد از یک سرمای شدید، برای جلوگیری از ایجاد بیماری گیاه را حذف کنید. این گیاه رشد آسانی دارد و به مراقبت زیادی نیاز ندارد. گیاه بعد از گل دهی غلاف هایی تولید می کند که حاوی دانه هستند و وقتی این دانه ها روی زمین می ریزند در سال بعد گیاهان جدیدی می روید. اگر شما نمی خواهید گیاهان جدید رشد کنند، در صورت مشاهده غلاف در گیاه آن را از گیاه جدا کنید. گل نیلوفر پیچ در گلدان نیز قابل کاشت است.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر پیچک نیلوفر قرمز اوهارا
تاریخ ثبت
1400/6/19
تاریخ به روز رسانی
1400/6/19
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
230,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه